Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Bohuslavice u Zlína
Bohuslavice u Zlína

Rok 2020

Rekonstrukce areálu za hasičskou zbrojnicí 1

Rekonstrukce areálu za hasičskou zbrojnicí

Datum: 11. 5. 2023

Byla znovu podána žádost o dotaci. Podle příslibu z MMR dotaci dostaneme, výběrové řízení na dodavatele stavby proběhlo, smlouva o dílo je podepsána a začalo se se stavbou. Bohužel nás momentálně brzdí deštivé počasí, které nám stavbu komplikuje.

Rozšíření dětského hřiště pod školou 1

Rozšíření dětského hřiště pod školou

Datum: 11. 5. 2023

Máme dotaci od Zlínského kraje na herní prvky hřiště i na dopadové plochy z recyklované pryže. V současné době je stavba dokončena, herní prvky jsou nainstalovány. Pokud se zlepší počasí a terén aspoň trochu oschne, dosype se v některých místech ještě hlína a doseje se tráva.

Chodník na dolní konec 1

Chodník na dolní konec

Datum: 11. 5. 2023

Poněkud neplánovaně došlo k tomu, že se v letošním roce začalo s opravou silnice na dolním konci obce a přitom se zrekonstruují zastávky autobusu na dolním konci i s chodníčkem na starou cestu.

Chodník na horní konec

Datum: 11. 5. 2023

Projekt na tuto stavbu je dokončen a máme pravomocné stavební povolení. Začátkem příštího roku chceme podávat žádost o dotaci na SFDI.

Oprava MK pod hřištěm

Datum: 11. 5. 2023

Tuto stavbu jsme měli v plánu pro letošní rok. Kvůli stavbě chodníku na dolním konci obce ale budeme muset tuto stavbu odložit minimálně o jeden rok.

Projekt na odkanalizování obce

Datum: 11. 5. 2023

Na zpracování projektu máme přislíbenu dotaci od Zlínského kraje. Protože se jedná o velkou a velmi komplikovanou liniovou stavbu včetně čistírny odpadních vod, počítá se s dokončením projektu pro vydání stavebního povolení koncem roku 2022.

Projekt na přístavbu tělocvičny (šatny, sociálky)

Datum: 11. 5. 2023

Projekt je téměř hotov. Po vydání stavebního povolení budeme doufat ve vypsání vhodného dotačního titulu na tuto stavbu.

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

ČESKÁ POŠTA

POBOČKA V BOHUSLAVICÍCH U ZL.

INFO A OTEVÍRACÍ DOBA
příloha

Hlášení rozhlasu

  • 1. písemná zmínka
  • 741 obyvatel
  • 268 domů
  • 257 m. n. m.