Bohuslavice u Zlína - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma

Volná místa - Firma Swietelsky stavební s.r.o.

Firma Swietelsky stavební s.r.o. odštěpný závod Dopravní stavby Morava, oblast Zlín rozšiřuje svůj tým o stavební dělníky a strojníky.

Pracovní pozice: strojník, stavební dělník pro okresy Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž

Požadavky: manuální zručnost, časová flexibilita, samostatnost,zodpovědnost, spolehlivost, vyučení v oboru výhodou - ne podmínkou. Řidičský průkaz skup. B, C výhodou.

Nástup: ihned, popř po domluvě

Náplň práce: obsluha drobné firemní mechanizace, provádění pomocných dělnických prací, zejména pokládka dlažeb a obrub.

Nabízíme: práci v dynamicky se rozvíjející firmě s 30letým působením na českém trhu, školení, zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravné, svoz z místa bydliště na místo výkonu práce, každodenní návrat do místa bydliště, dobré platební podmínky, pravidelné měsíční prémie, poskytování firemních OOPP.

Datum vložení: 8. 5. 2023 19:44
Datum poslední aktualizace: 8. 5. 2023 19:47