Bohuslavice u Zlína - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Aktuality

odpady

Oznámení o výběru místních poplatků a stočného v roce 2023

Datum: 21. 2. 2023

Oznámení o výběru místního poplatku za odpady, ze psů a o výběru stočného na základě smlouvy s obcí za rok 2023 viz příloha.

Nová oční ordinace ve Zlíně

Datum: 30. 11. 2022

Nová oční ambulance ve Zlíně přijímá nové pacienty

Vytyčování telekomunikačních sítí - informace

Datum: 16. 11. 2022

informace

Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2023

Datum: 3. 11. 2022

Termíny SKO 2023

Informace fin.úřadu - daňová přiznání k dani z nemovitých věcí

Datum: 17. 12. 2021

Fin.úřad zveřejňuje telefonní čísla, na kterých nabízí pomoc s vyplněním daňového přiznání k dani z nemovitých věcí. Viz příloha.

Samooblužné výdejní místo ZÁSILKOVNY v naší obci

Datum: 21. 4. 2021

Vážení občané, nově najdete u budovy našeho obecního úřadu výdejní místo Zásilkovny (Z-BOX). Nachází se hned vedle kontejneru na oblečení. Na tomto místě si budete moci již za krátkou dobu vyzvedávat balíky, které si nakoupíte na jakémkoliv e-shopu s doručením přes Zásilkovnu. K vyzvednutí bude zapotřebí pouze váš mobilní telefon s nainstalovanou aplikací "Zásilkovna". Telefon se pomocí bluetooth se Z-boxem spáruje a otevře schránku s vaší zásilkou. Stejným způsobem bude možnost i balíky odesílat.

Plán zimní údržby místních komunikací ve vlastnictví obce

Datum: 11. 1. 2021

viz.příloha

Nabídka paliativní péče

Datum: 11. 11. 2020

PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče,z.ú. poskytuje péči nepřetržitě, a to i v rodinách, které jsou v karanténě nebo je jejich rodinný příslušník pozitivní na Covid 19.

V příloze přikládáme letáček s kontaktními údaji a telefony poboček, na kterých zájemci o péči získají potřebné informace.

Znak naší obce

Datum: 7. 10. 2020

V průběhu letošního roku byl heraldikem vytvořen znak a vlajka naší obce. V září byly tyto symboly schváleny Poslaneckou sněmovnou a začátkem října jsme obdrželi dekret od předsedy Parlamentu ČR udělující naší obci znak a vlajku. Symboly obce i s jejich vysvětlením a také tento dekret si můžete prohlédnout v příloze.

Informace o organizaci Senior Care soc.služby

Datum: 14. 12. 2018

Informace o organizaci poskytující sociální služby seniorům

Změny ve vydávání obč.průkazů a pasů

Datum: 11. 6. 2018

platí od 1.července 2018

Upozonění na zákaz vodění psů a jízdy na kolech na hřištích

Datum: 30. 10. 2017

Na základě stížnosti, upozorňujeme občany na zákaz vodění psů na obě dvě hřiště. Víceúčelové hřiště slouží ke sportování dětí i dospělých, ne, jako cyklotrasa. Sportující by měli používat sportovní čistou obuv, neměli by přelézat přes mantinely/dochází k roztrhání sítí/, a především zavírat dveře od hřiště. Děkujeme za dodržování těchto opatření. Věříme,že nebude docházet k dalšímu ničení tohoto obecního majetku,viz obrázky poničených branek.

Kontaktní místo České alzheimerovské společnosti ve Zlíně

Datum: 11. 5. 2017

Viz leták

Informace k terénní asistenční službě - Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s.

Datum: 5. 4. 2017

Informace - viz přiložený leták

Raná péče ve Zlínském kraji

Datum: 19. 1. 2017

Terénní služba do všech obcí a měst viz přiložený leták

Internetové hlášení pálení klestu operačnímu středisku HZS Zlín

Datum: 26. 4. 2016

HZS Zlín.kraje oznamuje občanům, že na svých internetových stránkách má spuštěnou aplikaci, která mimo telefonické oznámení umožňuje nahlásit občanům i firmám pálení klestu a odpadu prostřednictvím internetu. Odeslání vyplněného formuláře je pálení zaevidováno na Krajském operačním a informačním středisku HZS. Evidence slouží pro ověření místa pálení pro případ, že ve stejném prostoru bude ohlášen požár. Je však nutné upozornit, že hasiči pálení nepovolují. Pro občany platí, že jim hlášení důrazně doporučujeme, pro firmy je to povinnost - paleni.hzszlk.eu

Nabídka odvozu autovraků - leták

Datum: 28. 8. 2015

Nabídka odvozu autovraků