Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

P1120319

Datum a čas

Dnes je úterý, 27. 9. 2022, 6:26:04

Aktuální počasí

Počasí dnes:

27. 9. 2022

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Svátek

Svátek má Jonáš

Obsah

Firma Tokyma přijme na pilu do Dobrkovic pilmistra na obsluhu pásové pily. Dobré platové podmínky. Informace na tel. č. 774 742 248 nebo na stránkách firmy: www.tokyma.cz.

Firma Swietelsky stavební s.r.o. odštěpný závod Dopravní stavby Morava, oblast Zlín rozšiřuje svůj tým o stavební dělníky a strojníky:

Pracovní pozice: strojník, stavební dělník pro okresy Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž

Požadavky: manuální zručnost, časová flexibilita, samostatnost,zodpovědnost, spolehlivost, vyučení v oboru výhodou - ne podmínkou. Řidičský průkaz skup. B, C výhodou.

Nástup: ihned, popř po domluvě

Náplň práce: obsluha drobné firemní mechanizace, provádění pomocných dělnických prací, zejména pokládka dlažeb a obrub.

Nabízíme: práci v dynamicky se rozvíjející firmě s 30letým působením na českém trhu, školení, zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravné, svoz z místa bydliště na místo výkonu práce, každodenní návrat do místa bydliště, dobré platební podmínky, pravidelné měsíční prémie, poskytování firemních OOPP.

Kontakt: Denisa Poláchová, tel. 727 864 902, d.polachova@swietelsky.cz

Nabídka práce

Firma KONY ZLÍN, s.r.o., provozovna Březolupy se strojírenským zaměřením přijme pracovníka dílny.

Požadavky:

- manuální zručnost

- technické myšlení

Zaškolíme pro specifický strojírenský provoz.

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti

- jednosměnný provoz

- závodní stravování

Zájemce, prosím, o kontakt na telefonním čísle 605 215 265, nebo na e-mailu: konyzlin@zln.cz

plakat

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky OZP na ostrahu.

Pracoviště: MĚSTSKÉ DIVADLO ZLÍN, TŘ.TOMÁŠE BATI 32

Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)

Počet míst: 1     Směnnost: odpolední + noční provoz

Pracovní úvazek: zkrácený 6hod./denně     Mzda: 106,56 Kč/hod.

Benefity:

- náborový příspěvek za přivedení OZP – 10.200 Kč

- firemní tarif – VODAFONE

Nástup ihned

Certifikát Strážný“ kód profesní kvalifikace 68-008-E výhodou.

Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!!!

Volejte nebo pište o podrobnější informace:

 723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz